Wieczor Gier Online

0

WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy spotykają się raz w tygodniu z za znajomymi na wspólne gry i zabawy. Aby podgrzać nieco atmosferę, w czasie jednego z wieczorów brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy morderstwa z podstawionymi przestępcami i agentami FBI. Kiedy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część gry… czy jednak na pewno? Kiedy szóstka uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Annie (McAdams) i Max (Bateman) to para małżeńska, której cotygodniowa noc z gry jest mile widzianym rozproszeniem dla ich toczącej się debaty o tym, czy założyć rodzinę (ona jest pro, jest przeciw). Ale ich święta tradycja rozpada się niczym zestaw Jenga, kiedy zirytowany brat Maxa, Brooks (Chandler), stworzył skomplikowaną zagadkę morderstwa – tylko po to, by ją przerwać, zmuszając parę i ich kolegów do uratowania go przed prawdziwymi przestępcami. To, co następuje, to absurdalna, uprzykrzona incydentem próba nie tylko spełnienia wymagań zbirów, ale także odkrycie, dlaczego Brooks był celem. Podczas gdy niektóre rytmy są do przewidzenia – podczas gry w Pictionary pojawia się szczególnie sacharyński moment, w którym słoiki są rozdawane z otaczającym je szaleństwem – Game Night rzuca na publiczność mnóstwo nowatorskich zwrotów akcji, głównie kosztem postaci. I nigdy nie boi się przywoływać, w jaki sposób on-the-nose czasami może być; “To jest jakaś pełno-krocząca bzdura” – szepcze Max do siebie, kiedy w pewnym momencie miażdży Annie plan działania. Schtick Batemana rzadko pracował lepiej. Pomaga także McAdamsowi i Batemanowi wyczuwalną chemię, szczególnie podczas wyjątkowej sceny z gumowymi rękawiczkami, butelki Chardonnay, piskliwego hamburgera z zabawkami i próby usunięcia kuli. W chaosie, który następuje po 100-minutowym biegu, film nie pomija także swoich postaci drugoplanowych. Lorenne Morris “Kevin staje się piekielnie nastawiony, by dowiedzieć się, która gwiazda jest jego ukochaną z dzieciństwa – teraz żona mogła spać po niezręcznej rundzie Nigdy nie miałem. Gdzie indziej, przystojny głupek grupy, Ryan (Billy Magnussen), znajduje się niespodziewanie w obliczu Sarah (Sharon Horgan) – “rozgarniętego i brytyjskiego podwójnego zagrożenia”, którego zaprosił z pracy, próbując położyć kres swojej wiecznej nocy gry flunks. To Jesse Plemons, który kradnie serial, jak Max i Annie, martwe oczy, kochający Westiego sąsiad, który nie chce niczego więcej, niż zostać włączony do ich sobotnich wieczorów.

Zapraszamy na darmową projekcję filmu Wieczór gier online. Dzięki rejestracji, możemy oglądać film z pełną prędkością ładowania. Osoby, jakie cenią sobie najlepsze kino, na pewno nie poczują się zawiedzeni. Film opowiada wyjątkowo atrakcyjną historię, co będzie niewątpliwą zaletą. Film Wieczór gier online to gwarancja tego że spędzony czas na oglądaniu nie będzie zmarnowany. Wieczór gier online to rozwiązanie na długi wieczór z dobrym filmem. Zapraszamy do oglądania.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier z lektorem
Wieczór gier online
na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier
Wieczór gier premiera
Wieczór gier z lektorem ONLINE
gdzie oglądać Wieczór gier
Wieczór gier z lektorem online
Wieczór gier z lektorem player
Wieczór gier z lektorem efilmy
Wieczór gier online
wieczór gier cały film online
wieczór gier z lektorem online
wieczór gier premiera online

Comments

comments

NO COMMENTS